Matej Lukáč

UX Dizajnér & Developer

Moje projekty

Geluk s.r.o.

Geluk s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a predajom áut zo zahraničia. Donedávna na inzerciu využívali portály tretích strán, no rozhodli sa urobiť ďalší krok a po novom už môžu autá ponúkať aj prostredníctvom svojej novej webstránky. Mojou úlohou bolo navrhnúť logo spoločnosti a zakomponovať ho do grafického návrhu webstránky. Nasledovalo vytvorenie stránky a jej implementácia do redakčného systému WordPress. Kedže spoločnosť obchoduje po celom svete, stránka je trojjazyčná.

Otvoriť stránku

Brezovský beh zdravia

Brezovský beh zdravia je projekt, ktorý má za sebou už pár pekných ročníkov a je to projekt, ktorý beží v mojej rodnej dedinke. Preto som sa podujal a vytvoril preň webstránku, ktorá má za úlohu uľahčiť prácu všetkým organizátorom. Jej súčasťou je okrem iného napríklad registrácia bežcov, generovanie registračných emailov s informáciami či časomiera, ktorá sa využíva pri samotnom behu a výsledné časy bežcov automaticky zapisuje a vyhodnocuje na stránke. “Bežíme” už tradične na redakčnom systéme WordPress.

Otvoriť stránku

Chata Domaša

Webstránka pre chatu na vodnej nádrži Domaša mala vyzerať jednoducho, moderne a prehľadne. Hlavnou úlohou bolo navrhnúť rezervačný systém, ktorý by prenajímateľovi uľahčil spravovanie rezervácií a zobrazoval na stránke aktuálne voľné termíny na podnájom. Finálna webstránka beží na WordPresse.

Otvoriť stránku

Legnotrade s.r.o. – Drevovýroba

Legnotrade bol projekt, ktorý bol trošku iný, ako moje ostatné projekty. Dohodli sme sa na tom, že grafiku si vytvoria sami a mojou úlohou bude len naprogramovať ju do finálnej webstránky. Stránka bola písaná v HTML5 a CSS3 a v niektorých jej častiach bolo tiež potrebné využiť jQuery. Výsledná šablóna bola zapracovaná do WordPressu.

Otvoriť stránku

Moringa Oleifera

Moringa Oleifera, nazývaný tiež “Strom života” je v miestach výskytu vysoko cenený pre zaujímavý obsah látok. Webstránka, na ktorej som mal možnosť spolupracovať, má za úlohu oboznámiť jej návštevníkov s pozitívnymi účinkami tejto rastliny na ľudský organizmus. Mojou úlohou na tomto projekte bolo vytvoriť frontend z vopred predpripravenej grafiky.

Otvoriť stránku

Futbalový klub Veľké Bierovce – Opatovce

Vedenie futbalového klubu Veľké Bierovce – Opatovce robí svoju prácu dobre. To je vidieť nielen na ihrisku, ale aj mimo neho. Už im nestačilo svojich fanúšikov informovať iba prostredníctvom sociálnych sietí a tak sa rozhodli pre novú webstránku. HTML šablóna je napísaná v najnovšom HTML5 a CSS3 a následne pre jednoduchú administráciu zapracovaná do WordPressu.

Otvoriť stránku